Jongerenreis naar Assisi en Rome

Jongerenreis naar Assisi en Rome

Loading Events

Jubilee of the Youth – Rome 2025

Elke 25 jaar wordt er in de rooms-katholieke kerk een zogeheten Jubeljaar of Heilig Jaar gehouden. Dit is een oude traditie om schoon schip te maken en met nieuwe energie de toekomst tegemoet te gaan. De paus heeft jongeren uit de hele wereld gevraagd om naar Rome te komen als pelgrims van Hoop om samen dit Jubeljaar te vieren.

Van 28 juli tot en met 5 augustus 2025 organiseren het franciscaans jongerenwerk, de dominicaanse familie, de augustijnen en de Focolarebeweging een pelgrimsreis naar de Jubilee of the Youth 2025 in Rome. Een evenement waarvoor de paus jongeren vanuit de hele wereld heeft uitgenodigd. Ga mee en ontdek de verschillende vormen van onze christelijke spiritualiteit.

Op weg met religieuzen

Tijdens deze bijzondere reis ontdek je verschillende religieuze bewegingen die elk op hun eigen manier Jezus volgen. Denk aan de augustijnen met hun motto samen op weg naar God, de dominicaanse familie die beschouwen en verkondigen, de franciscanen die eenvoudig broederlijk betrokken zijn, de Focolarebeweging die zich richt op leven voor een verenigde wereld of de Laudato Si’ Alliantie die aanmoedigt tot scheppingsbewust leven.

Deze pelgrimsreis biedt jou de kans om deze unieke leefstijlen beter te leren kennen en te ervaren. Het hoogtepunt van deze reis? Het JoY-festival in Rome! Hier komen jongeren samen voor de jongerendagen tijdens dit Jubeljaar van de Hoop. Een geweldige gelegenheid om in contact te komen met anderen, je geloof te verdiepen en samen te vieren

De reis naar de Jubilee of the Youth (JoY) staat open voor jongeren in de leeftijd van 18 t/m 35 jaar. Het is een katholiek evenement, maar jongeren van alle geloofsovertuigingen zijn van harte welkom. Van de deelnemers wordt een goede conditie verwacht.

Belangrijke data

Een goede voorbereiding is het halve werk! Weet je nog niet of je mee gaat en wil je meer weten over deze reis en/of ander geïnteresseerde jongeren ontmoeten? Zaterdag 15 februari 2025 is een informatiemiddag in  Utrecht.

Als je je hebt ingeschreven voor deze reis dan ontvang je een uitnodiging voor een voorbereidingsweekend van 27 juni tot en met 29 juni 2025. Dit weekend is onderdeel van de reis om kennis te maken met jouw deelgroep, je deelgroepleiders en de andere reisgenoten.

Inschrijven

Inschrijven voor de reis kan tot 16 maart 2025 op deze pagina. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus wees er snel bij.

Reisinformatie en kosten

De reissom bedraagt € 950,-. De reissom is inclusief vervoer per luxe touringcar, maaltijden, verblijf, reisbegeleiding en programma. Overnachting in eenvoudige accommodaties veelal met een eigen slaapmatje en slaapzak. Bij deze reis zijn ook een voorbereidings- programma en een reünie na afloop inbegrepen. Verzekeringskosten zijn niet inbegrepen. We adviseren je om een reis- en annuleringsverzekering af te sluiten.
Go to Top